Pracuj z nami

Wierzymy, że dobra architektura sprzyja rozwoju społeczeństwa i podnosi poziom życia. Wierzymy, że architektura wysokiej jakości – to najlepsza inwestycja długoterminowa. Dążymy bez ustanku do doskonałości i bycia awangardą sektora budownictwa i nieruchomości. Właśnie dlatego cały czas opracowujemy nowe metody pracy, dla których podstawą jest twórczość i analityka. To dzięki nim tworzymy odnoszące sukcesy innowacyjne projekty.

Poprawiamy jakość życia

Rozwijamy się i szukamy nowych współpracowników, którzy są zainteresowani doskonalić się razem z nami. Szukamy tych, którzy są gotowi wziąć na siebie odpowiedzialność i przyjąć szeroki zakres kompetencji: architektów, inżynierów, twórców i nowatorów. Szukamy specjalistów, którzy ciągle szukają nowych rozwiązań w obszarze projektowania i budownictwa. Szukamy tych, którzy chcą zostać częścią kultury, której podstawą jest dążenie do stworzenia architektury z wysoką jakością. Pod linkiem poniżej znajdują się aktualne oferty pracy.

Jeżeli chcesz być częścią naszego zespołu Semrén & Månsson, ale nie znalazłeś dla siebie odpowiedniej oferty, napisz do nas o sobie i załącz link do swojego portfolio. Kontakt z profesjonalistami, którym bliska jest nasza filozofia, jest dla nas zawsze wartościowy.  Prosimy o podanie linku do swojego portfolio w CV. No i najważniejsze, napisz parę zdań o sobie i o tym, dlaczego chcesz odbyć staż właśnie w naszej firmie: info@semren-mansson.pl.

Chcesz się z nami skontaktować?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej pracy, rozpocząć współpracę lub poszukać pracy? Skontaktuj się z nami. Od czasu do czasu możesz również otrzymywać od nas e-maile z informacją treścią.

LinkedInInstagram