O Nas

Firma Semrén & Månsson powstała w 1969 roku w Szwecji. W ciągu ostatnich 50 lat zrealizowaliśmy różnego typu projekty, począwszy od planowania przestrzennego na obszarze 600 000 metrów kwadratowych po projekty badawcze mieszkań studenckich. Duże budynki, małe domy i wszelkiego rodzaju aranżacje wnętrz. Będąc jedną z największych szwedzkich firm architektonicznych posiadamy szeroką wiedzę specjalistyczną.

Nasz międzynarodowy oddział, Semrén & Månsson International, rozpoczął swoją działalność w Niemczech w latach 90-tych i od tego czasu zrealizował szereg projektów na terenie Europy. Obecnie mamy trzy stałe biura architektoniczne w Szczecinie i Warszawie w Polsce oraz w Belgradzie w Serbii. Architekci w naszych międzynarodowych biurach ściśle współpracują ze swoimi szwedzkimi kolegami, aby nasze koncepcje i projekty charakteryzowały szwedzkie wartości i pozostały wiernie stylowi i wzornictwu Semrén & Månsson, oczywiście realizowanymi zgodnie z lokalnymi uwarunkowaniami i zasadami. Aby dowiedzieć się więcej o naszym podejściu, kliknij tutaj!

U podstaw wszystkiego, co tworzymy, leży przekonanie, że architektura, cyfryzacja i biznesowy know-how współtworzą udane projekty których użytkownicy czują się dobrze. W ten sposób kładziemy podwaliny pod rozwój społeczny, obierając kurs w kierunku tworzenia zrównoważonego społeczeństwa. Przeczytaj więcej o naszej filozofii tutaj!

Osiągnęliśmy wiele w ciągu ostatnich 50 lat, zawsze patrzymy w przyszłość. Jeśli chcesz dowiedziećsię więcej o nas, kliknij tutaj.

Chcesz się z nami skontaktować?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej pracy, rozpocząć współpracę lub poszukać pracy? Skontaktuj się z nami. Od czasu do czasu możesz również otrzymywać od nas e-maile z informacją treścią.

LinkedInInstagram