Ciągły rozwój

Nasze podejście opiera się na przekonaniu, że wszystkie projekty muszą być zbalansowane, powinny łączyć powiązane aspekty formy, techniki i ekonomii. Dlatego też w ciągu całego procesu — od stworzenia pomysłu do gotowego produktu — jesteśmy w ścisłej współpracy z naszymi zleceniodawcami. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku polskim oznacza, że łączymy szwedzki design i szwedzką jakość z pełną znajomością polskich przepisów i regulacji. Aby zagwarantować wysoką jakość, nasz zespół projektowy składa się zawsze ze szwedzkich i rosyjskich architektów, a każde rozwiązanie jest sprawdzane przez ekspertów, którzy określają, czy może być wdrożone w Polsce.  Dzięki takiemu podejściu możemy sobie pozwolić na realizację projektów zachowując pomysły koncepcyjne podczas procesu oceny i budowy.

Doświadczenie i rozwój

Semrén & Månsson od ponad 50 lat jest aktywnym uczestnikiem przemian w branży budowlanej. Jesteśmy przekonani, że ciągłe doskonalenie jest niezbędne do osiągnięcia najlepszych wyników.

Dlatego jest to powód do stałego rozwoju, testowania i wdrażania nowych narzędzi. Dzięki temu z biura architektonicznego wyrośliśmy na grupę firm, której zakres działalności wykracza poza tradycyjną rolę architekta. Korzystając z narzędzi cyfrowych, opracowaliśmy szereg usług, które pomagają nam uzyskać głębsze zrozumienie projektu i zminimalizować ryzyka na wszystkich etapach, od projektowania po eksploatację.

Aby tworzone przez nas projekty były realne i możliwe do zrealizowania, niezbędny jest kontakt ze wszystkimi zaangażowanymi w nie osobami. Zaufanie, komunikacja i przejrzystość tworzą zrozumienie biznesowe, zwiększają efektywność, a tym samym pozytywnie wpływają na jakość projektu.

Tę wiedzę stosujemy przy każdym zleceniu, od szkicu koncepcyjnego do momentu rozpoczęcia budowy. Śledzenie wyznaczonych parametrów ekonomicznych i testowanie ich w ramach modeli informacyjnych pokazuje nam, że projekt idzie zgodnie z planem, a ryzyko poprawek jest bliskie zeru.

W trakcie naszej pracy wielokrotnie przekonaliśmy się, że otwarty dialog z klientem jest kluczowy dla skuteczności całego procesu. Do tego zawsze jesteśmy w bliskim kontakcie z klientem, aby uwolnić potencjał projektu i jak najlepiej wykorzystać naszą wspólną wiedzę i doświadczenie.

„Dążymy do stworzenia zrównoważonego i komfortowego środowiska miejskiego, które wytrzyma próbę czasu. W tym dążeniu zawsze wychodzimy od potrzeb człowieka.”

Maria Borman, architekt SAR/MSA, CEO Semrén & Månsson International

Maria Broman

Chcesz się z nami skontaktować?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej pracy, rozpocząć współpracę lub poszukać pracy? Skontaktuj się z nami. Od czasu do czasu możesz również otrzymywać od nas e-maile z informacją treścią.

LinkedInInstagram