Stabilny rozwój

Mamy możliwości, żeby tworzyć projekty o długim czasie eksploatacji, z uzasadnionymi ekonomicznie cenami budowy dla dewelopera, a do tego obniżające szkodliwość dla naszej planety. Poza tym, współczesna architektura powinna być adaptowana do szybkich zmian i kryzysów. Elastyczność pozwala architekturze być stabilną: jej transformacja i przebudowa jest możliwa. Proponujemy stabilne rozwiązania, które zamieniają się w inwestycje.

Architektura jako inwestycja w przyszłość

W Semrén & Månsson jesteśmy pewni, że współczesna architektura powinna łączyć troskę o klimat i społeczeństwo, ale też o gospodarkę i dewelopera. Właśnie dlatego w naszych biurach istnieją grupy pracowników, które studiują i sugerują wdrażanie lepszych praktyk dotyczących stabilności, których podstawą jest korzyść dla biznesu i planety.

Już teraz statystka pokazuje, że nasze społeczeństwo jest gotowe do podjęcia praktycznych kroków. A my, jako architekci, staramy się brać pod uwagę zmiany w społeczeństwie, żeby proponować naszym klientom stabilne i potrzebne rozwiązania.

Budynki przewidziane na długi okres użytkowania pozwalają obniżyć ich koszty utrzymania, wymagają niewiele obsługi technicznej i zmniejszają ryzyka związane z wymianą materiałów i elementów konstrukcji. Dzięki cyfryzacji procesu budowy i narzędziom analitycznym możemy już na etapie koncepcji wyznaczać optymalne dla projektu wskaźniki dotyczące efektywności energetycznej, wybierać bezpieczne materiały budowlane, a nawet więcej.

Jednocześnie razem z szwedzkimi współpracownikami tworzymy zaawansowane projekty, które zapewniają przewagę rynkową dla dewelopera i przyczyniają się stabilnemu rozwojowi społeczeństwa.

Stabilność w architekturze i w biznesie

Ocena cyklu życia

Długowieczne materiały

Kontrola ekologiczna

Certyfikacja (BREEAM, LEED, WELL)

Gospodarka obiegu zamkniętego

Przetwarzanie

Modelowanie BIM

Używanie wtórne

Stabilny proces

Strategie zrównoważonego rozwoju

Analiza jakości miast

Analiza strefy komfortu dla dzieci

Analityka cyfrowa

Seminaria na temat stabilnego rozwoju

Stabilne rozwiązania inżynierskie

Wykorzystywanie stabilnych materiałów

Stabilne innowacje

Budownictwo przyjazne klimatowi

Stabilny design

Adaptacja do zmian klimatycznych

Rozwiązania dla osób o ograniczonej mobilności

Zarządzanie cyfrowe

Efektywność energetyczna

Alternatywne lokalne źródła energii

Chcesz się z nami skontaktować?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej pracy, rozpocząć współpracę lub poszukać pracy? Skontaktuj się z nami. Od czasu do czasu możesz również otrzymywać od nas e-maile z informacją treścią.

LinkedInInstagram