Architektura

Jesteśmy przekonani, że dobra architektura, tworzona z troską o ludzi i całe miasto, to inwestycja w przyszłość. Łączy w sobie komfort i estetykę, a więc te wartości społeczne, dzięki którym rosną i rozwijają się społeczeństwa, firmy oraz całe miasta. Taka architektura to również troska o kwestie materialne – materiały budowlane budynków mogą być ponownie wykorzystane w przyszłości. W naszych projektach zwracamy równą uwagę zarówno na design, jak i na dobór materiałów. Nasza wizja i zanurzenie się w aspektach ekonomicznych pozwala nam realizować architekturę, która tworzy wartość zarówno dla ludzi, jak i dla dewelopera.

Inwestycje w jakościową architekturę

Naszym zdaniem kreatywność i racjonalność można ze sobą pogodzić. Łączymy perspektywę artystyczną z narzędziami socjologicznymi, ekonomicznymi, statystycznymi i technologicznymi. Tworząc koncepcję architektoniczną, zaczynamy od szczegółowej analizy terenu, aby znaleźć lub stworzyć pomysł, który będzie fundamentalny dla projektu, nada mu znaczenie i tym samym przyciągnie docelowych odbiorców. Równocześnie opracowujemy aspekty funkcjonalne: dobieramy materiały, proponujemy rozwiązania systemowe i obliczamy koszty eksploatacji. Uwzględniamy tym samym wszystkie aspekty, które wpływają na wartość rynkową nieruchomości. Jesteśmy przekonani, że zintegrowane podejście pozwala maksymalnie rozwinąć potencjał projektu i daje efekt w postaci lepszej architektury.

Kompetencje

Projektowanie architektoniczne

Projektowanie inżynierskie

Planowanie przestrzenne

Projektowanie krajobrazowe

Projektowanie wnętrz

Doradztwo BIM

Modelowanie 3D

Analiza danych

Zarządzanie projektami

Nadzór autorski

”Kwestie ekonomiczne są fundamentalne dla architektury. To właśnie ekonomia określa, czy można urzeczywistnić pomysł architektoniczny w konkretnym rozwiązaniu i jak to zrobić.”

Magnus Monsson, architekt SAR/MSA, szef koncernu, profesor

Obszary projektowania

Obiekty medyczne i socjalne

Szkoły i uniwersytety

Hotele

Kompleksy mieszkalne

Nieruchomość komercyjna

Muzea

Obiekty kultury

Planowanie miejskie

Koncepcje zagospodarowania

Praca projektowa

Koncepcje urbanistyczne

Projekty zagospodarowania terenu

Plan generalny

Rozwiązania planistyczne

Rozwiązania elewacyjne

Wystrój wnętrza

Zagospodarowanie terenu i krajobraz

Wizualizacje

Dokumentacja projektowa

Dokumentacja budowlana

Nadzór autorski

Maria Broman

Osoba kontaktowa

Maria Broman

CEO Semrén & Månsson International, partner, Architect SAR/MSA

maria.broman@semren-mansson.se

Chcesz się z nami skontaktować?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej pracy, rozpocząć współpracę lub poszukać pracy? Skontaktuj się z nami. Od czasu do czasu możesz również otrzymywać od nas e-maile z informacją treścią.

LinkedInInstagram